images/slider/prywatnosc.jpg

Prawa użytkownika

Szanujemy prywatność naszych Użytkowników, dlatego publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych niezbędnych nam do obsługi darmowego Newslettera. Administratorem serwisu inteliweb.pl jest firma INTELIWEB Tomasz Czyżewski z siedzibą w Łomży, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 z dania 29.08.1997 r.), zapewniamy użytkownikom naszego serwisu internetowego możliwość wglądu i edycji swoich danych. Każdy, kto zapisał się na subskrybcję Newslettera ma prawo w dowolnym momencie zmienić lub usunąć swój adres e-mail z naszej bazy poprzez link dostępny w stopce Newslettera.

Gromadzenie i wykorzystanie danych

Procedura zapisywania się na Newsletter wymaga podania jedynie adresu e-mail, na który będziemy w przyszłości wysyłać informacje. Moduł zapisujący dostępny jest w stopce strony. Podanie danych jest dobrowolne, a adresy email dodawane są do listy mailingowej Newslettera. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości subskrybentom, w szczególności bedą to: informacje handlowe, oferty promocyjne, informacje o nowościach i inne. Gromadzone adresy email nie będą przekazywane innym podmiotom.

Ograniczenia odpowiedzialności

Firma INTELIWEB zobowiązuje się do wysyłania jedynie treści zgodnych z polskim prawem. Niekiedy nasze materiały mogą zawierać odnośniki do innych treści w sieci internet, za które firma INTELIWEB nie bierze odpowiedzialności.

Aktualizacje polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności. Wprowadzone zmiany obowiązują od momentu publikacji ich na stronach serwisu inteliweb.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@inteliweb.pl

Inteliweb

ul. Rycerska 2 lok. 34 / 18-400 Łomża +48 604-117-527

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności.